Ramen in de regio Luxemburg
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (472)
Brussel (180)
Henegouwen (353)
Limburg (292)
Luik (376)
Luxemburg (99)
Namen (142)
Oost-Vlaanderen (483)
Vlaams-Brabant (298)
Waals-Brabant (85)
West-Vlaanderen (412)


 

Ramen in de regio Luxemburg



pagina: | 1 | 2 | 3 |


AM Pose
Grande Rosiere 51a
6640 Vaux-sur-Sûre

M: 0499 - 422210

E: ampose@live.be

Art & Bouquets SPRL
Rue Emile Parfonry 13
6990 Hotton

T: 084 - 467996
M: 0475 - 780308
F: 084 - 467997

E: thierry.trillet@skynet.be

B & P Menuiserie SPRL
Les Coeuvins 12
6720 Habay-la-Neuve

T: 063 - 236059
F: 063 - 236059

E: postmaster@betp-menuiserie.be

Bailleux Menuiserie SPRL
Rue du Coteau 3
6791 Athus

T: 063 - 371069
M: 0475 - 299475
F: 063 - 371069

E: menuibailleux@hotmail.com

Bati-Flor SPRL
Rue de la Station 93
6820 Florenville

T: 061 - 313714
F: 061 - 315177

E: batiflor@skynet.be

Bodet Jacquy SCRL
Bertogne 197
6687 Bertogne

T: 061 - 215293
F: 061 - 216658

E: bodet.jacquy@swing.be

Brix Menuiserie sprl
Rue du Général Molitor 19
6700 Arlon

T: 063 - 602546
F: 063 - 602547

E: info@brixmenuiserie.be

CD Menuiserie SPRL
Grand'Rue 128
6730 Tintigny

T: 063 - 444441
F: 063 - 446631

E: clement.daniel@skynet.be

Châssis Confort Lux SPRL
Rue du Général Jourdan 7
6700 Arlon

T: 063 - 222199
F: 063 - 228456

E: chassisconfortlux@proximedia.be

Châssis Hanin SA
Vieille Route de Liège 3a
6900 Marche-en-Famenne

T: 084 - 327171
F: 084 - 315087

E: hanin@hanin.be

Claude Raymond & Fils SA
Rue de l'Amérique 55
6810 Izel

T: 061 - 328156
M: 0495 - 103135
F: 061 - 320264

E: ray.claude@skynet.be

Coljon sa
Route de Luxembourg 191
6700 Arlon

T: 063 - 388666
F: 063 - 388682

E: contact@coljon.com

Copalbois scrl
Rue Edmond Jacques 23
6762 Saint-Mard

T: 063 - 577005
M: 0495 - 277005
F: 063 - 570617

E: info@copalbois.be

Dasnois Menuiserie SPRL
La Géripont 94
6880 Auby-sur-Semois

T: 061 - 413782
M: 0495 - 148781
F: 061 - 414180

E: menuiserie.dasnois@skynet.be

Dawance S
Avenue de la Gare 95
6990 Hotton

T: 084 - 467545
M: 0478 - 260272
F: 084 - 467545

E: menuiseriedawance@skynet.be

Decker (Vitrerie)
Rue de Marche 175
6600 Bastogne

T: 061 - 214780
M: 0475 - 827582
F: 061 - 216521

E: danydecker@yahoo.fr

Devillé J
Rue de la Barrière 14
6700 Heinsch

T: 063 - 224893
F: 063 - 219281

E: devillesa@skynet.be

Durand M SPRL
Rue de la Forge 1
6953 Forrières

T: 084 - 210180
F: 084 - 212894

E: sprl.durand.michel@skynet.be

Evrard Marcel
Rue du Petit-Vivier 37
6860 Ebly

T: 061 - 256109
M: 0474 - 239854
F: 061 - 256109

E: marcel.evrard@proximedia.be

Fourny P
Chaussée de Bastogne 99
6840 Longlier

T: 061 - 256071
M: 0495 - 640655
F: 061 - 256073

E: patrice.fourny@skynet.be

Fourny Patrice
Sentier de Vaux 38a
6860 Ebly

T: 061 - 256071
M: 0495 - 640655
F: 061 - 256073

E: patrice.fourny@skynet.be

Huberty G Menuiserie
Rue de Journal 14a
6971 Champlon

T: 084 - 455106
F: 084 - 456022

E: menuiserie.huberty@belgacom.net

Idealtec
Vieux Chemin de Musson 18
6792 Halanzy

T: 063 - 678692
M: 0493 - 505258
F: 063 - 678692

E: jean-marc.guelff@idealtec.lu

J M Concept
Rue des Fontaines 18
6990 Hotton

M: 0487 - 943547

E: j-m_concept@hotmail.com

Jacquemart & Fils SPRL
Allée des Marronniers 80
6929 Daverdisse

T: 084 - 388266
F: 084 - 388387

E: menuiserie.jacquemart@skynet.be

Jacques Menuiserie
Rue du Magenot 36
6740 Sainte-Marie-sur-Semois

T: 063 - 675058
M: 0497 - 274044
F: 063 - 675058

E: menuiserie.jacques@gmail.com

Kavalux
Rue de l'Eglise 234
6717 Thiaumont

T: 063 - 233804
M: 0497 - 507720
F: 063 - 233804

E: kavalux@skynet.be

L'Artisan du Bois Thiry Christophe
Grand Route 2
6990 Hotton

T: 084 - 379446
M: 0479 - 861105
F: 084 - 379446

E: info@lartisandubois.be

Langue R Toitures
Rue du Moreau 28a
6724 Rulles

T: 063 - 572788
M: 0497 - 370754

E: ruddy.langue@skynet.be

Lapeyre la maison
Rue d'Arlon 220
6780 Messancy

T: 04 - 2478900
F: 04 - 2462058

E: rocourt.lapeyre@saint-gobain.com

Macaux F
Rue du Pressoir 30
6800 Libramont

T: 061 - 232079
M: 0475 - 241524
F: 061 - 460191

E: fernand.macaux@skynet.be

Maquet & Fils
Rue de Saint-Hubert 53
6800 Recogne

T: 061 - 222746
F: 061 - 225646

E: info@menuiserie-maquet.be

Menuiserie Cornet SPRL
Rue Maurice Grevisse 31
6724 Rulles

T: 063 - 411590
F: 063 - 412019

E: cornet.sprl@skynet.be

Menuiserie et Antiquités Charneux J
Rue de Sainte-Ode 38
6681 Lavacherie

T: 061 - 688646
M: 0474 - 535869
F: 061 - 688646

E: josephcharneux@hotmail.com

Menuiserie Isofimic SPRL
Avenue de Longwy 360
6700 Arlon

T: 063 - 218445
F: 063 - 219215

E: isofimic@skynet.be

Menuiserie Jean-Paul Lerouge
Rue de la Gaume 41
6860 Assenois

T: 063 - 433872
M: 0473 - 315342
F: 063 - 433586

E: jplerouge@skynet.be

Menuisud SPRL
Rue de la Semois 119
6700 Arlon

T: 063 - 234101
F: 063 - 234160

E: menuisud@skynet.be

Mobeso
Rue de France 50
6953 Forrières

M: 0474 - 618920

E: monseu.i@skynet.be

Moiny Nicola
Rue de la Teinture 47
6870 Saint-Hubert

T: 061 - 278916
M: 0498 - 632125
F: 061 - 278928

E: moiny@yahoo.fr

Neuf Plafond SPRL
Rue du Marché 3-3
6840 Neufchâteau

T: 061 - 688171
M: 0498 - 386252
F: 061 - 688171

E: neufplafond@gmail.com

Paul Philippe Ets
Rue du Printemps 23
6800 Libramont

T: 061 - 225045
M: 0495 - 237661
F: 061 - 233008

E: menuiseriepaul@skynet.be

Pierret System
Avenue de Longwy 423
6700 Arlon

T: 063 - 216644
F: 063 - 228224

E: pierret.sa@pierret-system.com

Pierret System SA
Zoning Le Cerisier 10
6890 Transinne

T: 061 - 655010
F: 061 - 655011

E: pierret.sa@pierret-system.com

Piron H SPRL
Avenue de la Gare 155
6840 Neufchâteau

T: 061 - 277806
F: 061 - 279273

E: piron.h@busmail.net

pagina: | 1 | 2 | 3 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?