Ramen in de regio Antwerpen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (472)
Brussel (180)
Henegouwen (353)
Limburg (292)
Luik (376)
Luxemburg (99)
Namen (142)
Oost-Vlaanderen (483)
Vlaams-Brabant (298)
Waals-Brabant (85)
West-Vlaanderen (412)


 

Ramen in de regio Antwerpen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |


De Leeuw Aluminium & Glaswerken
Fort III Straat 3-4
2150 Borsbeek

T: 03 - 3222697
M: 0497 - 359828

E: alu.deleeuw@telenet.be

De Mesmaecker P
Ter Laken 93
2221 Booischot

T: 015 - 346784
F: 015 - 345588

E: patrick.de.mesmaecker@pandora.be

De Prins Dirk BVBA
Ambachtsstraat 11c
2390 Westmalle

T: 03 - 3121998
F: 03 - 3099155

E: deprins4@scarlet.be

De Prins Eddy BVBA
Industrieweg 11
2340 Beerse

T: 014 - 619187
F: 014 - 610337

E: info@eddydeprins.be

De Proft L
Kapelstraat 48
2880 Bornem

T: 03 - 8996408
M: 0479 - 280352
F: 03 - 8996071

E: info@ldpbvba.be

De Rijcke P
Kattestraat 20
2880 Bornem

T: 03 - 8891377
F: 03 - 8991928

E: patrickderijcke@pandora.be

De Weert D
Oude Liersebaan 276
2570 Duffel

M: 0486 - 392533

E: dave.de.weert@telenet.be

De Win J
Koningin Astridlaan 54
2550 Kontich

T: 03 - 4573691
F: 03 - 4577025

E: info@dewin.be

De Wit BVBA
Hombeeksesteenweg 272
2800 Mechelen

T: 015 - 416296
F: 015 - 431617

E: aludewit@skynet.be

De Wit Marc
Reigerlaan 10
2880 Bornem

T: 03 - 8893169
M: 0475 - 403460
F: 03 - 8991765

E: marc.gerda@skynet.be

Deckx Jan BVBA
Ambachtstraat 2
2360 Oud-Turnhout

T: 014 - 452849
F: 014 - 452921

E: schrijnwerkerij.deckx@skynet.be

Decsys NV
Woestijnstraat 31
2880 Bornem

T: 03 - 8995662
F: 03 - 8995678

E: info@decsys.be

Deelen Tom
Laageind 102
2940 Stabroek

T: 03 - 2531296
M: 0486 - 845220
F: 03 - 2531296

E: deelentom@telenet.be

Deladak BVBA
Steenweg op Sevendonk 61
2360 Oud-Turnhout

T: 014 - 412901
M: 0497 - 629515

E: deladak@hotmail.com

Delen BVBA
Koningsveld 10
2200 Noorderwijk

T: 014 - 262241
F: 014 - 262240

E: connyski@telenet.be

Dhaenens-Van Dijck NV
Bevelsesteenweg 169a
2560 Nijlen

T: 03 - 4817145
F: 03 - 4110573

E: dhaenens.f@nvdhaenens.be

Diamond Construct
Meerheideweg 38
2980 Zoersel

T: 03 - 3091114
M: 0495 - 219355
F: 03 - 3091115

E: diamond.construct@gmail.com

Dierckx Jo
De Maneschijn 9
2460 Kasterlee

M: 0496 - 676748

E: jo.dierckx@hotmail.com

Digo Projects BVBA
Oostmalsesteenweg 108
2520 Emblem

T: 03 - 7071036
M: 0475 - 457042
F: 03 - 7071036

E: digo.projects@skynet.be

Dinotti
Jules Pauwelsstraat 54
2660 Hoboken

T: 03 - 2935065
M: 0497 - 245775
F: 03 - 2930834

E: info@dinotti.be

Doe-het-Zelf Houtcentrale bvba
Nijverheidsstraat 5
2960 Sint-Job-in-'t-Goor

T: 03 - 6634919
F: 03 - 6636759

E: houtcentrale@skynet.be

Dom-Nuyens
Elshoutbaan 51
2900 Schoten

T: 03 - 3213968
F: 03 - 3661102

E: glaswerkennuyens@telenet.be

Dupont H
De Schans 4
2140 Borgerhout

M: 0475 - 891708

E: henk.dupont@hotmail.com

E V C BVBA
Matenstraat 23
2845 Niel

T: 03 - 8442545
F: 03 - 8883912

E: info@evcramenendeuren.be

Elasticon BVBA
's Hertogendijk 84
2940 Stabroek

T: 03 - 5691996
M: 0475 - 463306
F: 03 - 5691997

E: elasticon@telenet.be

Engels Paul
Blokkersdijkstraat 9
2070 Zwijndrecht

T: 03 - 2525526
F: 03 - 2531919

E: engelsfrank@skynet.be

Engels Paul BVBA
Elzelaarstraat 27
2070 Zwijndrecht

T: 03 - 2528183
F: 03 - 2531919

E: engelsfrank@skynet.be

Etcetera
Steenweg op Turnhout 190
2330 Merksplas

M: 0495 - 200040

E: suik.bert@telenet.be

Evens J P
Moerelei 80
2620 Hemiksem

T: 03 - 2881788
F: 03 - 2881788

E: evens@pandora.be

Excelsior
Provinciale Steenweg 101
2627 Schelle

T: 03 - 2933050
M: 0475 - 938551
F: 03 - 2933050

E: vdp.excelsior@pandora.be

Fenestro.be
Aarschotbaan 43
2580 Beerzel

M: 0487 - 516580

E: info@fenestro.be

Fitmix Services
Schaddestraat 18
2980 Zoersel

T: 03 - 3122501

E: alles@fitmix.be

Franalu BVBA
Karel Suykensstraat 42
2880 Hingene

T: 03 - 8891836
M: 0475 - 455993
F: 03 - 8895068

E: franalu@yahoo.com

G.R.S.
Stationssteenweg 2c
2560 Kessel

M: 0477 - 452125

E: giel.roziers@telenet.be

Gama
Houthulststraat 25-35
2170 Merksem

T: 03 - 6460104
M: 0495 - 208146
F: 03 - 6452044

E: info@gamabvba.be

Gebr Kempenaers BVBA
Hoebenschot 5
2460 Lichtaart

T: 014 - 553138
F: 014 - 555316

E: gebr.kempenaers@scarlet.be

Gizo
Vuurkruisenlaan 41
2170 Merksem

T: 03 - 6464001
M: 0486 - 702539
F: 03 - 6449001

E: gizo.antwerpen@yahoo.com

Glas MVH BVBA
Wilgehoevestraat 32
2180 Ekeren

T: 03 - 5424384
M: 0486 - 038974
F: 03 - 5422128

E: info@glas-mvh.be

Glashandel Nuyens BVBA
Hoogboomsteenweg 151
2950 Kapellen

T: 03 - 6642232
F: 03 - 6640304

E: glas@nuyens.be

Glaswerken Nuyens Dom BVBA
Elshoutbaan 51
2900 Schoten

T: 03 - 3213968
M: 0475 - 420837
F: 03 - 3661102

E: glaswerkennuyens@telenet.be

Goos Marc
Hoevenstraat 51
2160 Wommelgem

T: 03 - 3540414
F: 03 - 3540827

E: marc.goos@skynet.be

Goossens Antoon
Jozef Wautersstraat 109a
2830 Willebroek

T: 03 - 8663357
M: 0477 - 570458
F: 03 - 8663357

E: ga.ramen@telenet.be

Goudry BVBA
Advokaatstraat 133
2850 Boom

T: 03 - 8446665
F: 03 - 8446958

E: goudry.bvba@skynet.be

Govaerts Marc BVBA
Breugelhoevestraat 131
2560 Nijlen

T: 03 - 4110434
M: 0475 - 572957
F: 03 - 4110615

E: schrijnwerkerij.marc.govaerts@skynet.be

Grancar NV
Schildesteenweg 45
2520 Oelegem

M: 0495 - 210811

E: grancar@euphonynet.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?